Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro pořadatele

Naše požadavky

Pro rozvod elektřiny je třeba 2 - 3 na sebe nezávislé zásuvky (230V). Na rozvod elektřiny je ze strany kapely brán velký zřetel s ohledem na možné zničení aparatury podpětím,     případně přepětím.

Při venkovním vystoupení požadujeme stan či zastřešené podium o rozměrech 6 x 3 metry, s bočními stěnami a dřevěnou podlážkou. V případě špatného počasí produkce končí,neboť hrozí zničení aparatury, nástrojů a zásah elektrickým proudem.Požadujeme vstup do sálu 2 hodiny před začátkem produkce.

 

Co pořadatel zajišťuje

Pořadatel je osoba, která nejen že akci pořádá, ale stará se také o bezproblémový průběh akce, bezpečnost účinkujících a jejich aparatury, což před zahájením akce stvrzuje podpisem smlouvy.

 

Poplatky OSA

Poplatky společnosti OSA za naše vystoupení (netýká se svateb, kdy je akce od poplatků osvobozena!) hradí pořadatel akcí a nikoliv skupina. Pořadatel má povinnost nejméně 10 dnů před akcí vystoupení nahlásit Ochrannému Svazu Autorskému. Kapela je povinna dodat repertoárový list, který ten večer zazní. Pokud budete potřebovat repertoárový list podepsaný, neváhejte nás kontaktovat, na Vámi zadanou adresu podepsaný seznam co nejrychleji a bezplatně pošleme. Žádejte prosím s co největším předstihem abyste předcházeli nepříjemnostem s tímto spojeným.

 

Playlist Vám zašleme na vyžádání, případně jej vozíme s sebou.